Auto Detailing

Kosmetyka Samochodowa

Myjnia detailingowa

Polega na zastosowaniu wieloetapowego systemu mycia przy użyciu specjalistycznych narzędzi oraz doborze profesjonalnych środków czyszczących. Co daje nam mycie detailingowe? Pozwoli nam na utrzymanie pojazdu w idealnej czystości przez cały czas jego użytkowania oraz dbanie o idealny stan powłoki lakierniczej. W Miller Detailing wykorzystujemy kosmetyki oraz narzędzia najwyższej światowej klasy. Na wykonanie usługi poświęcamy około 40-60 minut w zależności od stopnia zabrudzenia pojazdu. Naszą pracę kończymy szczegółową kontrolą w celu zagwarantowania państwu najwyższej jakości usług.

DETAILING WNĘTRZA

Detailing wnętrza obejmuje czyszczenie, regenerację i konserwację przestrzeni pasażerskiej oraz bagażnika. Główne procesy dokonywane w procesie detailingu wnętrza polegają na czyszczeniu elementów tapicerskich (regeneracja skór), podsufitki, kokpitu, wszelkich elementów plastikowych i metalowych. Bardzo duży nacisk kładziony jest na renowację najdrobniejszych szczegółów i w miarę możliwości przywrócenie stanu fabrycznego.

PRANIE TAPICERKI

Bardzo ważnym etapem w czyszczeniu wnętrza pojazdu jest pranie tapicerki samochodowej. Pranie tapicerki rozpoczynamy od bardzo dokładnego odkurzenia całego wnętrza z kurzu i luźnego brudu, zaś dopiero potem następuje czyszczenie tapicerki. Zastosowanie najnowszej generacji sprzętu pozwala uzyskać oczekiwany efekt. Kompleksowe pranie obejmuje wszystkie elementy tekstylne wnętrza, fotele przednie oraz kanapa tylna, cała wykładzina podłogowa, dywaniki, boczki drzwiowe, a także przestrzeń bagażnika. Przy zastosowaniu wysokiej klasy urządzeń wnętrze auta nigdy nie pozostaje mokre.

CZYSZCZENIE TAPICERKI SKÓRZANEJ

Tapicerka skórzana jest tworzywem naturalnym, elastycznym i pięknym. W użytkowaniu wymaga odrobinę więcej troski, niż tapicerka materiałowa. Jednak zadbana skóra wygląda o wiele piękniej niż tapicerka materiałowa. Jeżeli tapicerka skórzana jest zaniedbana, skóra będzie się świecić, ślizgać, pękać oraz przecierać. Będzie jej także towarzyszyć brzydki zapach.

Wystarczy poświęcić odrobinę czasu i zlecić nam dogłębne czyszczenie i impregnacje tapicerki w Twoim aucie, później pozostaje się tylko cieszyć piękną skórzaną tapicerką przez długie lata.

POWŁOKI HYDROFOBOWE

Powłoka hydrofobowa zabezpiecza przed brudem, deszczem i lodem. Pojedyncze cząsteczki NANO są dużo mniejsze od cząsteczek kurzu i brudu dlatego szyba pokryta nanopowłoką jest łatwiejsza do umycia. Trwałość powłoki zależna jest od warunków atmosferycznych i wynosi średnio od 6 do 12 miesięcy. Zaletą powłoki jest szybkie odprowadzanie wody, a powyżej 40 km/h użycie wycieraczek jest praktycznie niepotrzebne.

REGENERACJA TAPICERKI SKÓRZANEJ

W Miller Detailing skóry poddajemy starannym procesom renowacyjnym mającym na celu przywrócenie jej pierwotnego stanu. Odnawianie polega na usuwaniu pęknięć mechanicznych, wytarć i uszkodzeń skóry jak rysy i zadrapania. Możliwe jest też wyrównanie powierzchni tapicerki po trwałych wgnieceniach i zagnieceniach skóry.

REGENERACJA REFLEKTORÓW

Reflektor samochodowy podczas eksploatacji ulega zużyciu.
Efektem tego jest osłabienie strumienia światła emitowanego oraz zmiana jego parametrów geometrycznych (zanik lub rozmycie granicy światła i cienia).

Głównymi przyczynami tego zjawiska są zmatowienie i utlenienie poliwęglanu na zewnętrznej powierzchni klosza.

W Miller Detailing przeprowadzimy precyzyjną korektę reflektorów oraz zabezpieczymy je powłoką kwarcową, dzięki której, nasze reflektory już nie bedą sie zużywały.

KOREKTA LAKIERU

Proces korekcji lakieru polega na polerowaniu mechanicznym elementów lakierowanych, którego celem jest zebranie minimalnej warstwy lakieru dla uzyskania jak najlepszego rezultatu. Podczas tego procesu usuwamy zmatowioną i porysowaną powłokę zachowując jednak zdrowy rozsądek. Proces ten wymaga zachowania szczególnej uwagi, czasu i koncentracji, aby nie uszkodzić powłoki lakierniczej.

Zadzwoń – 790 660 630

i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić